יום שני, 19 מרץ 2018, 17:58
דף הבית    |    אודותינו    |    גיל הזהב    |    נכויות ומגבלויות    |    סיוע לילדים מוגבלים    |    בריאות תראפיה וטיפולים    |    פורומים    |    צור קשר

מוקד טלפוני חינם

073-7020543

חפש
כדי שנוכל לעזור לכם וליקירכם-צרו קשר
שם מלא* :
טלפון* :
נייד :
אימייל :
תוכן :
קוד אבטחה
This Is CAPTCHA Image
 עליה במספר עובדי סיעוד זרים
(עודכן ב: 24/9/2008)
בעוד שבשנת 2006 היו כ-44,178 היתרי העסקת עובדים זרים בתחום הסיעוד בישראל, בשנת 2007 מספר ההיתרים עלה ל-51,744
 מטפלים עובדים זרים יקבלו נקודות זיכוי ממס הכנסה
(עודכן ב: 14/6/2006)
העובדים יהנו מ-2.25 נקודות זיכוי רטרואקטיבית משנת המס 2003 עד שנת המס 2006, עקב העלאת היטל העסקת עובדים זרים
 קרונות דו-קומתיים חדשים יצטרפו למערך הרכבות של רכבת ישראל, ויאפשרו מעתה גישה נוחה יותר לנכים.
(עודכן ב: 13/6/2006)
הראשונים שבהם החלו כבר לפעול והשאר - עד סוף השנה
 נכים יזכו להנחה של 10% ברכבת
(עודכן ב: 13/6/2006)
עד כה ניתנה ההנחה לנכי צה"ל ונפגעי פעולות איבה בלבד. מהיום יהיה זכאי כל נכה ובעל מוגבלות להנחה זו.
 אתר חדש לעמותת ידיים
(עודכן ב: 4/6/2006)
עמותת ידיים הוציאה את הפורטל הראשון לסעד בישראל

ההרשמה לאתר תאפשר לך גישה מלאה למידע שבמערכת, וקבלת עדכונים וחדשות ישירות למייל שלך. ניוזלייטר זה עוסק במגוון נושאים , בתחום הסיעוד, בריאות, מטפלים, וכולל כתבות ומאמרים, עדכונים, טיפים והמלצות, ועוד. המידע אינו כרוך בתשלום וניתן כשרות ללקוחותינו.

 דף הבית  גיל הזהב  גיל הזהב - עזרה בבית ידיים - שירותי סיעוד והשמה של מטפלים, עובדים זרים   
ידיים - שירותי סיעוד והשמה של מטפלים, עובדים זרים  | כתב/ת: דגן לוינזון

עודכן בתאריך: 11/16/2009

 

חוק סיעוד, עובדים זרים, גמלת סיעוד בידיים - פורטל הסיעוד של ישראל

"ידיים" - פורטל הסיעוד של ישראל, מתמחה בנושאי מטפלות ומטפלים, חוק סיעוד, עובדים זרים בתחום הסיעוד לגיל הזהב. אנו מובילים בתחום יעוץ והתאמת הטיפול הטוב ביותר - בין אם הפתרון הינו הפעלת חוק סיעוד וקבלת מטפלת ישראלית או עובד זר ומתמחים בכל הרבדים הכרוכים בהליכי קבלת היתר להעסקת מטפל סיעודי זר.

ידיים פורטל הסיעוד של ישראל מתמחה בייעוץ לאוכלוסיית גיל הזהב. הדגש אצלנו הוא על איכות המטפלים ועלויות הוגנות למטופלים. שמנו לנו למטרה לתת את המידע, הייעוץ והטיפול הטוב ביותר - דרך חברות סיעוד אשר מביאות את כוח האדם הזר האיכותי ביותר בתחום הסיעוד למדינתנו. אנו עורכים מעקב צמוד לבדיקת איכות הטיפול ושביעות הרצון של המטופלים.

ידיים פורטל הסיעוד של ישראל עובד בשיתוף פעולה עם חברות סיעוד אשר מוסמכות על ידי משרד התעשייה והמסחר והתעסוקה וכן על ידי משרד הפנים להבאת מטפלים עובדים זרים ממגוון של מדינות. לידיים מאגר של חברות סיעוד אשר מביאות מטפלים זרים מנוסים בעלי ידע מקצועי ובעלי האישורים המתאימים. אנו מתמחים בהתאמת הטיפול הטוב ביותר לקשיש - בין אם מדובר בפתרון מוסדי (בית אבות), הפעלת חוק סיעוד או השמת עובד זר בהתאם לצרכיו המיוחדים של הקשיש ומשפחתו.

ההתאמה בין המטפל למטופל מתבצעת באופן אישי על ידי התאמה של אחד על אחד.

כדי שנוכל לסייע לכם וליקירכם בבדיקת אפשרות הבאת מטפל סיעודי או עובד זר אנא - צרו קשר 

מטפל זר לקשישים לסיוע מקיף בבית 24 שעות ביממה

 

אנו ב"ידיים" מאמינים שהסתייעות במטפלים זרים מהווה פתרון יעיל, זמין וזול למצוקות סיעוד של קשישים הנובעות ממגבלות פיזיות ורפואיות.  קשיש בעל נכות או הלוקה במחלה קשה נדרש להתחיל את חייו מההתחלה וזקוק לעזרה בכל פעולות היום יום, החל מקימה מהמיטה ועד הכנת אוכל.
 
לדעתנו, למרות מגבלה זו אנשים אלו עדיין זכאים להמשך תפקוד נורמאלי בקהילה כחלק מהזכות לשיווין וכבוד . אולם, אין צורך שכל הנטל יהיה רק על כתפי המשפחה. לא תמיד למשפחות או למכרים הזמן או היכולת הנפשית להתמודד עם בעיית יקירם. עלי ידי סיוע וסיעוד מקיף בכל שעות היממה, מטפלים עובדים זרים יכולים לסייע להמשך חיים הוגן ובשמירת הכבוד העצמי של המטופל ולשקט נפשי אצל בני משפחתו הקרובים.  המטפלים הזרים מעניקים מגוון של שרותי סיעוד וסיוע למטופל ובני משפחתו. המטפל מעניק שרותי סיעוד אישיים כגון: רחצה ועזרה בהליכה לשירותים וכן עזרה בטיפולי פיזיוטרפיה ובריפוי בעיסוק. המטפלת הזרה דואגת לכל צרכי משק הבית מבישול ועד ניקיון הבית . המטפל הזר מהווה פתרון כולל וזול  לבעיות הסיעוד ומשק הבית ומעניק שקט נפשי ואיכות חיים הוגנת ליקירכם ולכל בני המשפחה.  ניתן לאתר את כל החברות הפעילות - אינדקס חברות סיעוד
 

ניתן להעסיק מטפלים זרים ממדינות רבות כרומניה, פיליפינים והודו

 
בישראל ניתן להעסיק מגוון מטפלים מנוסים הכולל מאות מטפלים עובדים זרים ממדינות שונות. יש מטפלים מהמזרח הרחוק, מהפיליפינים, הודו, סרילנקה וממזרח אירופה -  מרומניה, הונגריה, אוקראינה, מולדובה, ביילרוסיה ובולגריה.
 
יש להקפיד כי המטפלים הזרים הינם מקצועיים בתחום הסיעוד. על כל מטפל זר לעבור קורס לקראת עבודה בארץ אשר כולל לימודי עברית בסיסית, מנהגי ישראל ונהלי עבודה בבית ישראלי. בידי המטפלים צריכה להיות תעודת יושר מהמשטרה המקומית. על כל מטפל ומטפלת זרה לעבור בדיקות רפואיות קפדנית.
 
עובדים הזרים צריכים לקבל את כל המסמכים הנדרשים לכניסה לישראל. תפקידם של מטפלים זרים הינו מתן עזרה סעודית פרטית כעזרה אישית למטופל, וכן עזרה במשק בית ניקיון ובישול ועזרה בטיפולים כפיזיותראפיה וריפוי בעיסוק.
 

על חברת הסיעוד לדאוג  לכל הליך קבלת האישורים, הגיוס, ההבאה וההשמה של המטפלת או מטפל זר

תהליך הגיוס ההבאה וההשמה של מטפל עובד זר הוא סבוך ביותר. התהליך כולל גופים רבים החל מביטוח לאומי ומשרדי ממשלה שונים וכלה בסוכנויות כוח אדם בחו"ל. החוקים והנהלים במדינתנו משתנים בקצב מהיר והופכים נוקשים עם הזמן. רבים אינם יודעים שהם זכאים לקבלת סיוע מהמדינה וזכאים לקבלת אישור להבאת מטפל זר לארץ לסיוע בביתם. 

הצוות המקצועי  של "ידיים" יסייע בכל הליך השגת האישורים והמימון ממוסדות המדינה וכן בתהליך מציאת חברת סיעוד אשר מביאה את העובד הזר המתאים בחו"ל וסידורי הבאתו לארץ.  צוות המומחים מלווה את  הלקוח לאורך כל תהליך ההבאה והשמה בבית של המטפל או מטפלת עובדת זרה. ההליך כולל פגישות יעוץ בתחילתו כדי לבדוק זכויות המטופל ופגישות יעוץ וסיוע מקיף לאורך תהליך ההבאה וההשמה של המטפל/ת הזרה. 

פרטים נוספים על ההליכים הנדרשים לקבלת אישורים והבאת מטפלים זרים ניתן ללמוד בעמוד המידע למעוניין במטפל עובד זר.

כדי שנוכל לסייע לכם וליקירכם בכל ההליכים הסבוכים להבאת מטפל זר אנא צרו קשר בטופס ההרשמה

 

 עוד בנושא: ביטוח סיעודי

 חזרה לרשימת המאמרים   הדפס מאמר   שלח לחבר
דף הבית    |    אודותינו    |    גיל הזהב    |    נכויות ומגבלויות    |    סיוע לילדים מוגבלים    |    בריאות תראפיה וטיפולים    |    פורומים    |    צור קשר
ע"י בניית אתרים בניית אתרים  כל הזכויות שמורות לעמותת ידיים Copyright © 2006